Встановлення контейнерів роздільного збору

 

Встановлення контейнерів роздільного збору

Екологіна компанія Віза-Вторма встановлює контейнери для роздільного збору відходів на ОСББ, підприємствах, фабриках і заводах. Вивіз відходів здійснюється транспортом ЕК Віза-Вторма абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

       У 2011 році по всьому Івано-Франківську були встановлені контейнери по роздільному збору відходів для збору скла та ПЕТФ, які розмістились на контейнерних майданчиках міста. У 2013 р. наша компанія розпочала встановлення контейнерів і на комерційних об’єктах. А з 2015 року розпочали встановлювати контейнери нового типу (Євроконтейнери) під спецтехніку.  Багато наших партнерів вже отримали змогу суттєво зменшити свої витрати на вивіз сміття, оскільки відходи з контенерів нашої компанії вивозяться безоплатно. Від Вас потрібно лише визначити місця для розміщення контейнерів на Вашій території, та повідомити наших менеджерів (розділ КОНТАКТИ). Досвід наших партнерів говорить про зменшення витрат на вивіз сміття більш ніж на 40%.

        На сьогодні контейнерний парк компанії налічує близько 800 контейнерів різних типів, та більше десяти одиниць техніки обслуговування, серед яких спецмашини обладняні кранами-маніпуляторами. Досвід запозичений у розвинених країн Європи.

УВАГА!!! Роздільний збір відходів у Івано-Франківський області.

У звязку з роширенням контейнерного парку. З 01.06.2018 року, свою заявку на встановлення контейнерів для роздільного збору сучасного зразка (євроконтейнера), можуть подати  усі населені пункт області. Заявка розглядається протягом семи робочих днів!

Детальну інформацію про БЕЗКОШТОВНИЙ вивіз відходів, можна дізнатися у розділі – Безкоштовний вивіз сировини транспортом підприємств.