ФК – Віза-Вторма

ФК “Віза Вторма” (Івано-Франківськ) – уже досвідчений футзальний клуб, який майже 10 років виступає в обласних змаганнях з футзалу. Пройшов випробування у другій та першій  та вищій лігах, а також переміг у Вищій аматорській лізі України та показував хороші результати у Кубку України.  У складі команди молоді франківські хлопці, які ставлять собі за мету перемагати у кожному матчі, не дивлячись на регалії суперника. 

Опікуються командою Ігор Іваник та Володимир Перепічка. А на тренерському містку і в складі відбулись зміни. Замість Ореста Горбатого команду очолив минулорічний досвідчений гравець команди Михайло Сенич. Після чого, з 2013-2014рр його змінив Іван Скіцко, який також є тренером ФК «Ураган».

 

 

Футзальний клуб “Віза Вторма” м.Івано-Франківськ.

Президент – Ігор Іваник.

Організатор команди – Володимир Перепічка.

 

Тренували команду:
2011-2013 – Орест Горбатий,
2013/2014 – Михайло Сенич,
2014 і по теперішній час – Іван Скіцко.

На початок сезону 2015/2016 команду покинула левова частка старожилів команди, а саме: капітан – С.Шпільчак, голкіпер А.Чухнов, Я.Качан, Т.Панчук, Ю.Музика та О.Перепічка який виїхав за межі Украни.
Зі складу який дебютував у вищій лізі АМФІФО 2012 року залишились лише голкіпер Є.Борсук, С.Паньків та І.Подолюк який влився в колектив по-ходу дебютного сезону.
Замінити ці кадрові втрати покликані новачки: І.Кушецький, В.Гурак, Р.Москалик, І.Білик то О.Орищук.

Новим капітаном обрано найдосвідченішого гравця команди Олега Веприка.
Перед командою стоять найвищі завдання на сезон 2015/2016, а саме перемога в обласних чемпіонаті та кубку, а також гідно виступити в кубку України з футзалу.

                                                                       Нагороди ФК