Як правильно організувати здачу вторсировини!

Для більшості Європейських країн, роздільний збір твердих побутових відходів, вже давно став нормою. Так як ці країни ставлять питання екології, на ряду з основними проблемами держави, у європейських підприємців не виникає питання “як правильно організувати здачу вторсировини”.
Екологічна ж ситуація в Україні, залишає бажати кращого. Тим не меньше ця стаття створена для полегшення організації здачі цінних відходів, саме для Українських магазинів, торгових баз, супермаркетів,заводів і фабрик, держустанов, тощо. Для підприємців, які бажають раціонально використовувати свої ресурси та дбають про чистоту довкілля.

Організувати правильну підготовку вторсировини для здачі можна, слідуючи певним пунктам, а саме:

  • Для початку Вам потрібно визначитись, які саме відходи Ваше підприємство може накопичувати, в залежності від роду діяльності.
  • Визначити спеціальне міце, де відходи будуть зберігатись(це може бути як закриті приміщення, так і звичайний піднавіс на Вашій тереторії)
  • Склобій повинен зберігатись у мішках,ящиках,контейнерах або іншій тарі, для зручного збереження та погрузки.
  • Макулатура повинна бути повязана або ж акуратно складена (ящики повинні бути розірвані,для того,щоб макулатура займала меньший об’єм ). Також макулатура може зберігатися у кіпах різного розміру.
  • Відходи поліетилену повинні бути упаковані в поліетиленові або інші мішки, для зручного зберігання та швидкості погрузки на автомобіль при здачі.
  • ПЕТ (поліетиленова пляшка, на кшталт пляшки від мінеральної води) повинна бути тільки у кіпованому вигляді. Також Ви можете подати заявку на встановлення у Вашому підприємтсві контейнера для збору ПЕТ. Заявку можна відправляти у довільній формі, на нашу електронну адресу vizavtorma@meta.ua , з приміткою “запит на встановлення контейнера”, та обов’язково вказати контактні номери телефонів.
  • Тверді види пластмас, можуть зберігатися у будь якій тарі або ж взагалі без тари. Оскільки погрузка при вивозі цих відходів проводиться насипом.

Після чого Вас потрібно, заздалегіть зателефонувати за номером столу замовлень ЕК Віза-Вторма (запис на вивіз проводиться за один день до дати вивозу) (0342)50-34-34 або звязатися з менеджерами у розділі КОНТАКТИ, і уточнити ціни на сировину на поточний момент та замовити автомобіль.

Нагадуємо, що ЕК Віза-Вторма не бере з клієнтів оплату за доставку макулатури, відходів поліетилену, склобою та твердих пластмас. Гроші за сировину клієнт отримує у повному обсязі, без урахування вартості доставки.

З повагою                                                                                  Адміністрація ТзОВ Віза-Вторма

Запись опубликована в рубрике Новини с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.